weź leasing teraz

terminale płatnicze

kasy, drukarki i inne

nowoczesne technologie

innowacyjne rozwiązania

wieloletnie doświadczenie

najwyższa jakość i bezpieczeństwo


Monitory dotykowe

Monitory dotykowe są coraz częściej wykorzystywane w kontekście biznesu, ale i także przez użytkowników domowych. Matryca dotykowa znaczenie rozszerza możliwości pracy z oprogramowaniem i wszelakimi aplikacjami. Modele monitorów dostępne są w wielu szerokościach i rozdzielczościach. Matryce AMVA, IPS, TN zapewniają realistyczne oddanie kolorów ora zachowanie wysokiego kontrastu i poziomu jasności. Z pewnością te parametry pozwolą na pracę w różnych warunkach nasłonecznienia. Monitor dotykowy posiada regulację ustawienia ekranu oraz funkcje z zakresu ochrony wzroku. Ekrany z funkcją dotyku mają niemal nieograniczone możliwości w zakresie interakcji użytkownika z aplikacją. Jest to doskonały sposób na przedstawienie oferty w całkiem innej formie. Ponadto są proste i intuicyjne w obsłudze, która nie powinna nikomu sprawić kłopotu.


Monitor dotykowy ELO


Monitor dotykowy ELO jest bardzo wytrzymały i sprawdzi się w każdych warunkach. Trwała obudowa i porządna konstrukcja mechaniczna utrzymana jest w lekkiej stylistyce. Klasyczne proporcje ekranu ułatwiają implementację monitora w starszych systemach informatycznych bez wymaganej modyfikacji układu treści ekranowej. Monitory dotykowe ELO są wykonane z najlepszych materiałów oraz są dostępne w rozsądnej cenie. Ponadto są dostępne w różnych technologiach dotyku, a także istnieje możliwość dołączenia czynnika kart magnetycznych.


Monitory dotykowe wolnostojące

Monitor dotykowy Elo 1215L

12" - 2 technol.dotyk - ekran 4:3

Jeden z czterech bliźniaczych modeli monitorów dotykowych Elo (1215L / 1515L / 1715L / 1915L).

Wszystkie urządzenia z tej serii to wielozadaniowe, super wytrzymałe monitory dotykowe, które doskonale sprawdzają się w każdych warunkach. Trwała obudowa i solidna konstrukcja mechaniczna utrzymane są w lekkiej i uniwersalnej stylistyce, dzięki czemu model 1215 nie odstrasza topornym wyglądem. Klasyczne proporcje ekranu ułatwiają implementację monitora w starszych systemach informatycznych bez konieczności modyfikacji układu treści ekranowej.
Monitory dotykowe Elo 1215L można w Polsce najczęściej spotkać w boksach kasowych popularnych sieci handlowych.

Należy pamiętać, że kluczem do sukcesu tego modelu jest właściwy wybór ekranu dotykowego (do wyboru AccuTouch / IntelliTouch).

Typowe zastosowania: monitory kasjerskie (POS), rozwiązania samoobsługowe (self-service), pulpity sterujące (HMI).1215

Dane techniczneCena netto 399.00 Euro

Monitor dotykowy Elo 1509L

15,6"LED - IntelliTouch - ekran 16:9

Model 1509L to monitor dotykowy klasy ekonomicznej. Zachowano w nim najważniejsze atuty produktów Elo Touch Solutions i jednocześnie obniżono cenę poprzez redukcję niektórych parametrów.

Monitor dostępny jest z panoramicznym ekranem dotykowym IntelliTouch , który odporny jest na zużycie, zapewnia doskonałą precyzję dotyku i świetną optykę. Podświetlenie panelu LCD diodami LED wydatnie zmniejsza pobór energii.

Model ten stanowi doskonałą alternatywę dla tanich produktów OEM lub monitorów dotykowych budowanych w oparciu o sprzęt konsumencki.

Typowe zastosowania: monitory kasjerskie (montaż VESA), rozwiązania samoobsługowe (bez efektownej grafiki), pulpity sterujące (HMI).1509

Dane techniczneCena netto 309.00 Euro

Monitor dotykowy Elo 1515L

15" - 4 technol.dotyk - ekran 4:3

Jeden z czterech bliźniaczych modeli monitorów dotykowych Elo (1215L/1515L/1715L/1915L).

Wszystkie urządzenia z tej serii to wielozadaniowe super wytrzymałe monitory dotykowe, które doskonale sprawdzają się w każdych warunkach. Trwała obudowa i solidna konstrukcja mechaniczna utrzymane są w lekkiej i uniwersalnej stylistyce, dzięki czemu wygląd modelu 1515 pasuje praktycznie do każdego miejsca instalacji.

Klasyczne proporcje ekranu ułatwiają implementację monitora w starszych systemach informatycznych bez konieczności modyfikacji układu treści ekranowej.

Monitory dotykowe Elo 1515L można w Polsce najczęściej spotkać w kasach biletowych PKP, stanowiskach kasowych popularnych sieci handlowych, punktach sprzedaży w gastronomii i na liniach produkcyjnych zakładów przemysłowych.

Przed ewentualnym zakupem tego modelu należy pamiętać, że kluczem do sukcesu jest właściwy wybór ekranu dotykowego (do wyboru są: AccuTouch, IntelliTouch, Acoustic Pulse Recognition).

Typowe zastosowania: monitory kasjerskie (POS), rozwiązania samoobsługowe (self-service), pulpity sterujące (HMI), konsole operatorskie (telekomunikacja), systemy w inteligentnych budynkach itd.1515

Dane techniczneCena netto 389.00 Euro

Monitor dotykowy Elo 1517L

15"LED - 2 technol.dotyk - ekran 4:3

Jeden z dwóch bliźniaczych modeli monitorów dotykowych Elo ( 1517L / 1717L ). Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz 15" o klasycznych proporcjach obrazu (5:4). Model 1517 dostosowany jest do pracy ciągłej w trudnych warunkach środowiskowych. Monitor może być wyposażony w ekran dotykowy typu iTouch (SAW zero-bezel, odporny na zużycie) lub AccuTouch (również w wersji zero-bezel, odporny na zabrudzenia).

Podświetlenie panelu LCD diodami LED wydatnie zmniejsza pobór energii.

Klasyczne proporcje ekranu ułatwiaj± implementację monitora w starszych systemach informatycznych bez konieczności modyfikacji układu treści ekranowej.

Wysokie parametry techniczne zamknięte są w nowoczesnej "lśniącej" stylistyce co dodatkowo poszerza zakres zastosowań tego modelu. Konstrukcja ekranu zero-bezel sprawia, że front monitora wygląda jak tablet.

Typowe zastosowania: monitor 1517 doskonale sprawdza się w systemach sprzedaży (POS), rozwiązaniach samoobsługowych (self-service) i przestrzeni publicznej. Łatwość utrzymania monitora w czystości sprawia że model ten chętnie jest również stosowany na liniach produkcyjnych (HMI).1517

Dane techniczneCena netto 349.00 Euro

Monitor dotykowy Elo 1519L

15,6" - 4 technol.dotyk - ekran 16:9

Jeden z dwóch bliźniaczych modeli monitorów dotykowych Elo (1519L / 1919L). Panoramiczne proporcje obrazu umożliwiają wyświetlanie większej ilości treści. Ze względu na wysokie parametry szczelności obudowy model 1519 doskonale sprawdza się w punktach sprzedaży, rozwiązaniach samoobsługowych, reklamie interaktywnej (Digital Signage). Zdolność do pracy w pozycji pionowej jest bardzo przydatna przy wyświetlaniu stron internetowych.

Szczelna obudowa w połączeniu z ekranem zero-bezel i szerokim wyborem technologii dotykowych zachęcają do stosowania modelu 1519 również w środowisku przemysłowym. Monitor dostępny jest z ekranami dotykowymi: AccuTouch, IntelliTouch, iTouch, Acoustic Pulse Recognition.

Typowe zastosowania: stanowiska kasjerskie (POS), pulpity sterujące (HMI), rozwiązania samoobsługowe w przestrzeni publicznej (self-service), systemy telekomunikacyjne (wbudowane głośniki, złącze słuchawkowe i mikrofonowe).1517

Dane techniczneCena netto 345.00 Euro

Monitor dotykowy Elo 1522L

15" - 4 technol.dotyk - ekran 5:4

Jeden z dwóch bliźniaczych modeli monitorów dotykowych Elo (1522L/1529L). Urządzenie wyposażone jest w podstawę o obniżonym profilu, co dodatkowo zwiększa stabilność w pracy wolnostojącej (opcjonalnie można model ten wyposażyć w wyższą podstawę). Klasyczne proporcje ekranu ułatwiają implementację monitora w starszych systemach informatycznych bez konieczności modyfikacji układu treści ekranowej.

Ze względu na specyficzną konstrukcję podstawy model 1522 doskonale sprawdzi się w punktach sprzedaży i rozwiązaniach samoobsługowych podczas pracy wolnostojącej. Urządzenie nie jest wyposażone w hub USB, przez co podłączenie ewentualnych dodatkowych akcesoriów wiąże się z obecnością dodatkowego okablowania łączącego monitor z komputerem.

Model 1522 dostępny jest z ekranami dotykowymi: AccuTouch IntelliTouch, Acoustic Pulse Recognition

Typowe zastosowania: stanowiska kasjerskie (POS), pulpity sterujące (HMI), rozwiązania samoobsługowe self-service. (wbudowane głośniki 2x2W).1522

Dane techniczneCena netto 419.00 Euro

Monitor dotykowy Elo 1529L

15" - 4 technol.dotyk - ekran 5:4

Jeden z dwóch bliźniaczych modeli monitorów dotykowych Elo (1522L/1529L). Model 1529L uznawany jest za najbardziej wszechstronny monitor dotykowy w ofercie Elo. Urządzenie wyposażono standardowo w podstawę o obniżonym profilu, co zwiększa stabilność w pracy wolnostojącej (opcjonalnie dostępna jest też wysoka podstawa). Zastosowany w monitorze jasny panel LCD (350 nitów) dodatkowo poszerza zakres jego zastosowań.

Klasyczne proporcje ekranu ułatwiają implementację monitora w starszych systemach informatycznych bez konieczności modyfikacji układu treści ekranowej. Urządzenie w odróżnieniu od modelu 1522L wyposażone jest w hub USB, przez co podłączenie ewentualnych akcesoriów nie zwiększa ilości kabli łączących monitor z komputerem. Jeden przewód USB obsługuje wszystkie akcesoria USB podłączone do monitora takie czytnik kart magnetycznych, czytnik linii papilarnych, wyświetlacz Klienta.

Model 1529L dostępny jest z ekranami dotykowymi: AccuTouch, IntelliTouch, Acoustic Pulse Recognition

Typowe zastosowania: monitory kasjerskie (POS), pulpity sterujące (HMI), rozwiązania samoobsługowe self-service (jasny panel LCD), konsole operatorskie, systemy w inteligentnych budynkach, konsole oświetleniowe itd.

1529

Dane techniczneCena netto 469.00 Euro

Monitor dotykowy Elo 1715L

17" - 4 technol.dotyk - ekran 5:4

Jeden z czterech bliźniaczych modeli monitorów dotykowych Elo (1215L / 1515L / 1715L / 1915L).

Wszystkie urządzenia z tej serii to wielozadaniowe super wytrzymałe monitory dotykowe, które doskonale sprawdzają się w każdych warunkach. Trwała obudowa i solidna konstrukcja mechaniczna utrzymane są w lekkiej i uniwersalnej stylistyce, dzięki czemu wygląd modelu 1715 pasuje praktycznie do każdego miejsca instalacji.

Klasyczne proporcje ekranu ułatwiają implementację monitora w starszych systemach informatycznych bez konieczności modyfikacji układu treści ekranowej.

Monitory dotykowe Elo 1715L można w Polsce najczęściej spotkać na liniach produkcyjnych zakładów przemysłowych.

Przed ewentualnym zakupem tego modelu należy pamiętać, że kluczem do sukcesu jest właściwy wybór ekranu dotykowego (do wyboru są: >AccuTouch, IntelliTouch, Acoustic Pulse Recognition ).

Typowe zastosowania: pulpity sterujące (HMI), konsole operatorskie (telekomunikacja), rozwiązania samoobsługowe self-service.self-service.1715

Dane techniczneCena netto 439.00 Euro

Monitor dotykowy Elo 1729L

17" - 4 technol.dotyk - ekran 5:4

Model 1729L wyposażony jest w niezwykle funkcjonalną podstawę posiadającą tzw. dwa punkty oporu umożliwiającą regulację położenia wyświetlacza w dwóch osiach. Właściwość ta przydaje się zwłaszcza w nietypowych miejscach instalacji, gdzie ekran dotykowy znajduje się poniżej wysokości pasa lub powyżej wysokości klatki piersiowej Operatora.
Wraz z monitorem producent oferuje szeroką gamę akcesoriów, które dodatkowo rozszerzają wachlarz zastosowań tego urządzenia.

Klasyczne proporcje ekranu ułatwiają implementację monitora w starszych systemach informatycznych bez konieczności modyfikacji układu treści ekranowej.

Model 1729 dostępny jest z trzema typami ekranu dotykowego: AccuTouch, IntelliTouch, Acoustic Pulse Recognition w kolorystyce jasnej lub ciemnej.

Typowe zastosowania: monitory kasjerskie ( POS ), pulpity steruj±ce ( HMI ), rozwiązania samoobsługowe self-service (np. po rozbudowaniu o skaner kodów kreskowych stanowiś doskonałe punkty informacji produktowej), reklama interaktywna ( POI ).1729

Dane techniczneCena netto 499.00 Euro

Monitor dotykowy Elo 1915L

19" - 3 technol.dotyk - ekran 5:4

Jeden z czterech bliźniaczych modeli monitorów dotykowych Elo (1215L / 1515L / 1715L / 1915L).

Wszystkie urządzenia z tej serii to wielozadaniowe super wytrzymałe monitory dotykowe, które doskonale sprawdzają się w każdych warunkach. Trwała obudowa i solidna konstrukcja mechaniczna utrzymane są w lekkiej i uniwersalnej stylistyce, dzięki czemu wygląd modelu 1915 pasuje praktycznie do każdego miejsca instalacji. Klasyczne proporcje ekranu ułatwiają implementację monitora w starszych systemach informatycznych bez konieczności modyfikacji układu treści ekranowej.

Model 1915L dostępny jest z trzema typami ekranu dotykowego: AccuTouch, IntelliTouch oraz Acoustic Pulse Recognition.

Typowe zastosowania: Monitory dotykowe Elo 1915L można w Polsce najczęściej spotkać na liniach produkcyjnych zakładów przemysłowych (HMI) oraz w interaktywnych punktach informacyjnych (POI).1915

Dane techniczneCena netto 459.00 Euro

Monitor dotykowy Elo 1919L

18,5" - 4 technol.dotyk - ekran 16:9

Jeden z dwóch bliźniaczych modeli monitorów dotykowych Elo (1519L / 1919L).

Panoramiczne proporcje obrazu umożliwiają optymalizację układu wyświetlanej treści ekranowej. Ze względu na wysokie parametry szczelności obudowy model 1919L doskonale sprawdza się w trudnych warunkach produkcyjnych i rozwiązaniach samoobsługowych (zwłaszcza w przestrzeni publicznej). Zdolność do pracy w pozycji pionowej jest bardzo przydatna przy wyświetlaniu stron internetowych.

Szczelna obudowa w połączeniu z ekranem zero-bezel i szerokim wyborem technologii dotykowych umożliwiają stosowanie modelu 1919L praktycznie w każdym środowisku (z wyjątkiem rozwiązań out-door). Monitor dostępny jest z ekranami dotykowymi: AccuTouch, IntelliTouch, iTouch, APR, Pro. Cap.

Typowe zastosowania: pulpity sterujące (HMI), rozwiązania samoobsługowe w przestrzeni publicznej self-service i POI, systemy telekomunikacyjne (wbudowane głośniki, złącze słuchawkowe i mikrofonowe).1919

Dane techniczneCena netto 449.00 EuroMonitory dotykowe do zabudowy

Monitor dotykowy Elo 1247L

12" - IntelliTouch - ekran 4:3

Model 1247L to najmniejszy monitor dotykowy Elo przeznaczony do zabudowy. Urządzenie wykonane jest w standardach przemysłowych, gdzie największy nacisk położono na żywotność i odporność na trudne warunki użytkowe.

Konstrukcja mechaniczna monitora została zaprojektowana od podstaw do pracy z ekranem dotykowym (odporność na drgania i naprężenia montażowe).
Chassis modelu 1247L zoptymalizowano pod kątem kinetyki cieplnej.
Monitor dostosowany jest do zabudowy typu "rear-mount" za pośrednictwem wsporników bocznych lub otworów montażowych w ramie obudowy ( zob. rysunek techniczny ).

Wraz z monitorem dostarczany jest przewodowy kontroler OSD umożliwiający zdalną korektę parametrów urządzenia.

Model 1247L wyposażony jest w jasny panel LCD (350 nitów), co poprawia widoczność obrazu w różnych warunkach oświetleniowych. Parametr ten jest rzadko spotykany w monitorach z ekranami 12".

Klasyczne proporcje ekranu (4x3) ułatwiają implementację monitora w starszych systemach informatycznych bez konieczności modyfikacji układu treści ekranowej.

Wszystkie monitory dotykowe Elo dedykowane do zabudowy produkowane s± w długoterminowych cyklach produkcyjnych. Ewentualne zmiany w obrębie modelu ( jak zapewnia Producent ) wprowadzane są bez utraty funkcjonalności lub zmiany kształtu obudowy.

Wszystkie produkty Elo posiadają ważną certyfikację honorowaną na obszarze Unii Europejskiej.

Typowe zastosowania: panele sterujące HMI, rozwiązania samoobsługowe.1247

Dane techniczneCena netto 525.00 Euro

Monitor dotykowy Elo 1537L

15" - 4 technol.dotyk - ekran 5:4

Jeden z czterech bliźniaczych modeli monitorów (1537L / 1739L / 1937L / 1939L).

Wszystkie urządzenia fiskalne z tej grupy zaprojektowane są zgodnie z wymogami środowiska przemysłowego (klasa "light-industry"). Parametry pracy zostały dobrane pod kątem jak najdłuższej żywotności i jak największej odporności monitorów na trudne warunki pracy. Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz 15" o klasycznych proporcjach obrazu (5:4) co ułatwia implementację monitora w starszych systemach informatycznych bez konieczności modyfikacji układu treści ekranowej.

Chassis wszystkich modeli z tej serii zoptymalizowano pod kątem kinetyki cieplnej.

Monitor dostosowany jest do zabudowy typu front-mount (w połączeniu z opcjonalną ramką montażową) lub rear-mount za pośrednictwem wsporników bocznych.

Monitor dotykowy Elo 1573L dostępny jest z ekranami dotykowymi: AccuTouch, IntelliTouch, SecureTouch, CarrollTouch co zapewnia szeroki zakres zastosowań.

Wszystkie monitory dotykowe Elo dedykowane do zabudowy produkowane są w długoterminowych cyklach produkcyjnych. Ewentualne zmiany w obrębie modelu (jak zapewnia Producent) wprowadzane są bez utraty funkcjonalności lub zmiany kształtu obudowy. Wszystkie produkty Elo posiadają ważną certyfikację honorowaną na obszarze Unii Europejskiej.

Typowe zastosowania: panele sterujące HMI, rozwiązania samoobsługowe.1537

Dane techniczneCena netto 409.00 Euro /AccuTouch, IntelliTouch,/
Cena netto 439.00 Euro /SecureTouch, CarrollTouch/
Zasilacz 20.00 Euro

Monitor dotykowy Elo 1541L

Jeden z dwóch bliźniaczych modeli monitorów dotykowych przeznaczonych do zabudowy (1541L / 1940L).

Wszystkie urządzenia z tej grupy zaprojektowane są zgodnie z wymogami środowiska przemysłowego (klasa "light-industry"). Parametry pracy zostały dobrane pod kątem jak najdłuższej żywotności i jak największej odporności monitorów na trudne warunki pracy. Panoramiczne proporcje obrazu umożliwiają wyświetlanie większej ilości treści na ekranie.

Chassis wszystkich modeli z tej serii zoptymalizowano pod kątem kinetyki cieplnej. Podświetleniepanelu LCD diodami LED wydatnie zmniejsza pobór energii.

Monitor dostosowany jest do zabudowy typu front-mount oraz rack-mount (w połączeniu z opcjonalną ramką montażową) lub rear-mount za pośrednictwem wsporników bocznych (para wsporników dostarczana jest w komplecie z monitorem).

Monitor dotykowy Elo 1541L dostępny jest z ekranami dotykowymi: AccuTouch, IntelliTouch Plus, co pozwala na stosowanie modelu 1541L w środowisku suchym i mokrym. Ekran IntelliTouch Plus wykrywa jednocześnie dwa punkty dotyku, przez co monitor chętnie wykorzystywany jest w aplikacjach multimedialnych.

Typowe zastosowania: panele sterujące HMI, rozwiązania samoobsługowe, punkty informacyjne (POI), rozrywka.1541

 


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 693 73 73 83

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm Posnet, Novitus, Innova, Elzab, Aclas Polska będ±cych niekwestionowanymi liderami rynku fiskalnego w Polsce

Oferujemy rozwiązania zarówno dla supermarketów jak i dla małych i średnich sklepów oraz firm handlowo - usługowych

Sprzedajemy urządzenia tylko i wyłącznie fabrycznie NOWE, posiadające ważne homologacje, spełniające wszelkie surowe wymagania Ministerstwa Finansów.

Dysponujemy doskonałymi rozwiązaniami dla firm poszukujących urządzeń specjalistycznych