weź leasing teraz

terminale płatnicze

kasy, drukarki i inne

nowoczesne technologie

innowacyjne rozwiązania

wieloletnie doświadczenie

najwyższa jakość i bezpieczeństwo


Kasy fiskalne online

Warto zdecydować się na kasę fiskalną online, ponieważ zapisuje ona kopie drukowanych dokumentów w wewnętrznej pamięci. Z tego względu użytkownik nie ma do niej dostępu, tylko autoryzowany serwis kasy. Wszelakie aktualizacje kas online odbywają się zdalnie, czyli są automatycznie pobierane z serwera. Każda kasa fiskalna online będzie mogła współpracować z terminalem płatniczym. Ponadto będzie drukować papierowe paragony jednocześnie generując e-paragon.


Serwis kas fiskalnych


Wszystkie kasy fiskalne zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów wymagają okresowego serwisowania. Przegląd techniczny należy wykonywać co rok, chyba że istnieją inne przesłanki do skrócenia tego okresu np. trudne warunki pracy kasy, duże zapylenie powietrza, niskie temperatury. W ramach serwisu kas fiskalnych sprawdzamy stan plomb kas i zgodność z zapisami w dokumentacji, stan obudowy kasy, czytelność dokumentów fiskalnych, program pracy kasy, poprawność działania kasy, stan płyty głównej, pamięci fiskalnej, sprawdzenie stanu technicznego akumulatorów wewnętrznego zasilania kasy. Każdy przegląd właściciel musi zarejestrować w książce kasy.


Kasy fiskalne standardowe

Kasa Fawag Lite

Kasa produkcji Lubelskich Fabryk Wag FAWAG S.A. jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna, funkcjonalna i w dobrej cenie.

Posiada dodatkowe klawisze skrótu, czytelny wyświetlacz i niezawodny akumulator.

Można do niej podpiąć szufladę kasjerską a poprzez złącze USB skaner kodów kreskowych lub komputer.

fawaglite

Cena 1217.00 zł brutto

Aclas Kos E

Najtańsza kasa z kopią elektroniczną.

Ekonomiczna przenośna kasa ACLAS Kos E to idealne rozwiązanie dla placówek usługowych oraz sprzedaży mobilnej.

Niewielkie rozmiary kasy, lekka i wytrzymała obudowa, wydajny akumulator, zabezpieczenie szczeliny wyjścia papieru oraz odpinany pasek na szyję szczególnie predestynują kasę do sprzedaży mobilnej, na stoiska targowe oraz na parkingi. Dzięki bogatej funkcjonalności kasy te znajdują również zastosowanie w małych placówkach stacjonarnych - sklepach, placówkach usługowych i gastronomicznych.

Funkcjonalność kasy ACLAS Kos E jest taka sama jak ACLAS Kobra, dodano możliwość podłączenia terminala płatniczego.

aclaskose

Cena 1100.00 zł brutto

Novitus Next

Przedstawiamy Państwu NOVITUS NEXT - system fiskalny następnej generacji.

Nadeszła przyszłość kas fiskalnych. Przedstawiamy Novitus next, pierwszą kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów. Rozpoczynamy nową erę kas fiskalnych.

Zobacz specjalną witrynę www.next.novitus.pl na której dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o kasie następnej generacji - NOVITUS NEXT

novitusnext

Cena 2693,70 zł brutto

Posnet Ergo

Kasa Posnet Ergo to perfekcyjne połączenie najbardziej istotnych właściwości kas oraz dotychczasowego doświadczenia w ich tworzeniu. To sprawdzone rozwiązania, niezwykła wytrzymałość oraz bogata funkcjonalność zamknięte w kompaktowej obudowie.

Ergo jest urządzeniem bogatym funkcjonalnie. Może działać samodzielnie, jak również stanowić element systemu kasowego. Z kasą współpracują wszystkie niezbędne urządzenia, których możesz potrzebować w sklepie czy poza nim. Konstrukcja kasy umożliwia modułową rozbudowę - klient może od razu zdecydować się na docelowy wariant kasy bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jej funkcjonalność poprzez zwiększenie bazy PLU czy dodanie modułów komunikacyjnych (WiFi, Bluetooth lub modem 3G). W wersji rozszerzonej kasa posiada także tunelowanie portów COM.

ergo

Dane techniczneCena 1382zł brutto /wersja standard/

Posnet Revo

Posnet Revo to rewolucyjna kasa fiskalna łącząca ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem. Urządzenie oferuje szereg unikalnych funkcji oraz pozwala użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy.

Funkcja kaso-wagi - rewolucyjne połączenie!

To pierwsze na rynku połączenie kasy fiskalnej z wagą elektroniczną.

Funkcje takie jak tarowanie i zerowanie szalki ważącej wywoływane są z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta.revo

Dane techniczneCena brutto 2089.00 zł Cena promocyjna 1880zł brutto!

Klawiatura silikonowa 61.50 zł

Kolorowa obudowa 61.50 złSzalka waż±ca 490.00 złKasy fiskalne małe / mobilne

Aclas Kos

Przenośna kasa fiskalna ACLAS KosSpecyfikacja:Baza towarowa: 3000 PLU

Wyświetlacz operatora: 2 wiersze po 18 znaków

Wyświetlacz klienta: 14 znakowy

Drukarka: termiczna, bardzo szybka (150 mm/s, 44 wiersze/s)

10 klawiszy skrótów

Klawiatura odporna na zapylenie i zachlapanie

Funkcje parkingowo-usługowe

Paragony z NIP nabywcy !!!

Duża funkcjonalność, małe rozmiary, dostosowanie do wymagań małych placówek mobilnych.

Obsługa skanerów kodów kreskowych ACLAS RS232, wag elektronicznych ACLAS PS1C-S/T, szuflad kasowych ACLAS.

Wydajny akumulator litowo-jonowy pozwalający na długotrwałą pracę.

Obsługa formatów kodów wewnętrznych (dla np. wag etykietujących).

Automatyczne rabaty oraz blokada rabatu dla grup towarów.

Statystyki sprzedaży dla grup towarowych np. dla alkoholi.

Raporty sprzedaży godzinowej dnia obecnego i poprzedniego.

Sygnalizacja konieczności wykonania raportu dobowego (ustawiana).

Przypominanie o obowiązkowych przeglądach okresowych.

Towar do sprzedaży można wybrać za pomocą numeru PLU, kodu PLU i/lub kodu kreskowego, nazwy, zaprogramowanego klawisza.

Obsługa usług rozliczanych na czas połączona z wystawieniem kwitu (np. parkingowego).

Rozbudowany system uprawnień kasjerów.

Wystawianie paragonów fiskalnych z NIP nabywcy.

Współpraca z oprogramowaniem dostarczanym wraz z kasą (programowanie, odczyt sprzedaży) oraz z programami magazynowymi.

kos

Dane techniczneCena netto 771.54 zł /brutto 949.00 zł/

Posnet Mobile HS EJ

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni.

Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, małe gabaryty i wytrzymała bateria czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.

posnetmobile

Cena: 1438.00 zł brutto

Novitus Nano E

Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku i jedyna kasa przenośna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r.

Najważniejszą zaletą kasy fiskalnej NANO E są jej gabaryty, kształt, wyjątkowa poręczność konstrukcji i bardzo wydajne zasilanie akumulatorowe.

neone

Dane techniczneCena: 1428.00 zł brutto

Elzab K10

Pierwsza kasa fiskalna na polskim rynku z panelem dotykowym.

Nowoczesna, uniwersalna, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych. Przetestowana w różnych warunkach atmosferycznych, przystosowana do wielu środowisk pracy. Wyposażona w elektroniczną kopię paragonów - wystarcza na 5 lat codziennej pracy.

Warte podkreślenia:

solidna obudowa - wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne

dotykowa klawiatura - prosta obsługa, intuicyjne rozwiązania znane z telefonów komórkowych, obsługa nawet w zimowych rękawicach

wyposażona w smycz - łatwa do przenoszenia

przyjemna w dotyku, antypoślizgowa obudowa ułatwiająca trzymanie w ręku i stabilną pracę na ladzie (możliwość zamontowania do podłoża)

k10

Cena: 1428.00 zł brutto

Posnet Bingo HS EJ

Posnet Bingo HS EJ to wyposażona w kopię elektroniczną wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę.

Zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów, nowa wersja została wyposażona w moduł kopii elektronicznej paragonów (EJ), wydajny mechanizm drukujący (papier o szerokości 57 mm), a także możliwość wprowadzenia do 24 znaków w nazwie towaru.

bingo

Dane techniczneCena: 1438.00 zł brutto

Novitus Mała Plus E

Kasa fiskalna MAŁA PLUS E - to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży posiadająca elektroniczną kopię paragonu. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych. Dzięki niewielkim wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na - często ograniczonej - powierzchni stanowiska sprzedaży.

malae

Dane techniczneCena: 1384.00 zł brutto

Novitus Sento E

SENTO E to bardzo nowoczesna kasa fiskalna dedykowana małym i średnim punktom handlowo - usługowym, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD). Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych. Wszystko to w oparciu o doskonale przetestowane, najwyższej jakości podzespoły.

sentoe

Dane techniczneCena: 1649.00 zł bruttoKasy fiskalne duże

Novitus Soleo Plus E

Kasa fiskalna SOLEO E PLUS to rozbudowana wersja kasy SOLEO E, doposażona w funkcjonalność spotykaną jedynie w najdroższych kasach systemowych. Jest to najnowsza technologia dedykowana dla bardzo wymagających, małych i średnich punktów sprzedaży, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich wszystko to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych.

soleoep

Cena: 1981.00 zł brutto

Posnet Neo XL EJ

Posnet NEO XL to nowa kasa fiskalna z elektroniczną kopią paragonów i dużą bazą towarową do 60 000 PLU w wersji Plus, oraz 30 000 PLU w wersji standard. Dedykowana jest do placówek handlowych o średnim i dużym natężeniu ruchu.

Kasę wyposażono w port Ethernet, który pozwala na równoczesną zdalną komunikację z programem magazynowym, systemem monitoringu oraz odczyt kopii elektronicznej.

Edycja baz danych i konfiguracja NEO XL odbywa się bez przerywania pracy kasjera, co zwiększa komfort pracy i efektywność wykorzystania urządzenia w placówce handlowej.

Posnet NEO XL to nowoczesne, efektywne i optymalne rozwiązanie dla Twojego sklepu.

neoxl

Dane techniczneCena brutto: 2212.00 zł Wersja Plus Cena brutto: 2650.00 zł 


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 693 73 73 83

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm Posnet, Novitus, Innova, Elzab, Aclas Polska będ±cych niekwestionowanymi liderami rynku fiskalnego w Polsce

Oferujemy rozwiązania zarówno dla supermarketów jak i dla małych i średnich sklepów oraz firm handlowo - usługowych

Sprzedajemy urządzenia tylko i wyłącznie fabrycznie NOWE, posiadające ważne homologacje, spełniające wszelkie surowe wymagania Ministerstwa Finansów.

Dysponujemy doskonałymi rozwiązaniami dla firm poszukujących urz±dzeń specjalistycznychkasy wrocław©