weź leasing teraz

terminale płatnicze

kasy, drukarki i inne

nowoczesne technologie

innowacyjne rozwiązania

wieloletnie doświadczenie

najwyższa jakość i bezpieczeństwo


Drukarki fiskalne z serwisu KAS-TECH we Wrocławiu

Największymi zaletami drukarek fiskalnych są ich niewielkie rozmiary, ergonomiczny kształt oraz prosta obsługa. Nasze urządzenia dedykujemy małych i dużym firmom. Doskonale sprawdzą się do ewidencjonowania sprzedaży w działalności usługowej np. gabinety lekarskie, kancelarie prawne, kliniki weterynaryjne i inne. Ponadto drukarki fiskalne zapisują kopie paragonu na nośnikach elektronicznych, dzięki czemu praca staje się łatwiejsza. Dzięki drukarkom fiskalnym zaoszczędzić czas i zoptymalizujesz swoje działania w biznesie. Warto postawić na nowoczesne i wydajne urządzenia, które są dopasowane do Twoich potrzeb. Drukarki fiskalne oferujemy Klientom z Wrocławia, Oleśnicy, Oławy, Sobórki, Środy Śląskiej oraz z Ząbkowic Śląskich.


Drukarki fiskalne online


Drukarka fiskalna online to urządzenie, które może komunikować się z Centralnym Repozytorium Kas w czasie rzeczywistym. Muszą być one stale podłączone do Internetu. Drukarki fiskalne online zostały wprowadzone przez Ministerstwo Finansów. CRK będzie zbierać m.in. raporty dobowe, paragony fiskalne, paragony niefiskalne oraz inne typy zdarzenia na kasie fiskalnej. Zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z drukarkami fiskalnymi online.


Drukarka nowych możliwości

Posnet TRIO - NOWOŚĆTrio to drukarka fiskalna, która łączy w sobie sprawdzone, solidne rozwiązania, bogate doświadczenie, precyzję wykonania oraz funkcjonalne nowości. Urządzenie w wersji podstawowej to propozycja dla Klientów otwartych na nowe rozwiązania, ceniących niezawodne technologie w dobrej cenie.

Trio to pierwsza drukarka fiskalna z możliwością zamontowania uchwytu (7' lub 10') na tablet lub smartfon. Uchwyt ma możliwość obrotu z jednej strony urządzenia na drugą. Drukarkę można wzbogacić o trzy moduły rozszerzenia, co pozwala na stworzenie nowoczesnego, kompaktowego systemu POS.

trio

Dane techniczneCena: 2159.00 PLN nettoDrukarki fiskalne małe / mobilne

Posnet Temo HS EJ

Najmniejsza drukarka fiskalna na rynkuDrukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni. Wyjątkowo prosta obsługa i wytrzymała bateria czynią z drukarki Posnet Temo HS EJ doskonałe urządzenie do pracy mobilnej. Na uwagę zasługuje nowoczesny i funkcjonalny design oraz wysoka jakość wykonania.temo

Cena: 2545.00 PLN brutto, Wersja z Bluetooth Cena: 2655.00 PLN brutto

Novitus Deon E

Drukarka fiskalna DEON E to pierwsza w Polsce przenośna drukarka fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów. Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.

deone

Dane techniczneCena brutto 2536.00 zł PLNDrukarki sklepowe

Novitus HD E - NOWOŚĆ

Drukarka fiskalna NOVITUS HD E to pierwsza w Polsce drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT wyświetlającym w trybie High Color. Wyświetlacz ten wyświetla menu drukarki, sprzedawane towary oraz dowolne, animowane klipy graficzne - np. filmy reklamowe. Drukarka pozwala na sprzedaż towarów z nazwami o długości do 60 znaków, drukuje logo graficzne w nagłówku paragonu, NIP nabywcy na paragonie oraz kody kreskowe i QR pod paragonem.

Drukarka współpracuje z programami sprzedaży na najpopularniejszym protokole komunikacyjnym na polskim rynku, zgodnym ze wszystkimi poprzednimi modelami drukarek Novitus. Może też pracować na nowoczesnym, bardzo prostym w realizacji protokole Novitus XML.

Wydruki mogą być realizowane na papierze 57 mm lub 80 mm - wybieranym według potrzeb użytkownika. Rolka papieru może mieć do 100 metrów długości.

Cechy wyróżniające drukarkę HD E:

Wyświetlacz LCD TFT 4,3', wyświetlający w trybie High Color

Zmiana szerokości papieru (57 - 80 mm) w zależności od potrzeb użytkownika

Najdłuższa nazwa towaru (60 znaków) w urządzeniu fiskalnym na rynku

Logo graficzne w nagłówku paragonu

50 grafik do zaprogramowania dla wydruków niefiskalnych

Kody kreskowe oraz 2D (QR) drukowane, pod paragonem oraz w wydrukach niefiskalnych

Superformatka niefiskalna, dowolny wydruk, pionowy opis NIEFISKALNY na brzegach wydruku

W pełni konfigurowalny monitor transakcji

Animacje na wyświetlaczu klienta, kilka plików *.apng, całkowita pojemność plików z reklamami 80 MB, zarządzane przez aplikację zewnętrzną

Brak "schodka podatkowego" - baza zapamiętuje każdy sprzedany towar wraz z historią zmian jego stawki podatkowej. Możliwość wydrukowania raportu towarów na których wykonano zmiany stawek podatkowych

Zarządzanie (programowanie, odczytywanie) drukarką przez wbudowany serwer www

Kompatybilność protokołów komunikacyjnych ze wszystkimi poprzednimi modelami drukarek Novitus

Nowy, bardzo czytelny protokół komunikacyjny Novitus XML w wersji polsko- i angielskojęzycznej

Klient DHCP

Możliwość filtrowania MAC komputera z którego dozwolona jest komunikacja z drukarką

Wybudzanie drukarki z portów szeregowych

Zapis elektronicznej kopii na karcie SD o dowolnej pojemności, dostępnej dla użytkownika

Dostęp do danych zapisanych na karcie SD z poziomu drukarki (z możliwością wydruku). Dostęp do danych zapisanych na karcie SD z komputera z możliwością ich przeglądania, raportowania i kopiowania

Dostarczony wraz z drukarką program komputerowy do odczytu danych z karty SD z funkcją raportowania i wyszukiwania oraz do odczytu danych z pamięci fiskalnej z wykonaniem autoryzowanego raportu okresowego i miesięcznego fiskalnego

Zaawansowane zarządzanie energią

Bardzo wydajny wewnętrzny akumulator litowo-żelazowo-fosfatowy

Możliwość wydrukowania nawet 1000 paragonów 30-to liniowych bez zasilania zewnętrznego.

Złącza komunikacyjne 2xRS232, USB oraz Ethernet (LAN)

Współpraca z większością programów sprzedaży

Dwie szerokości czcionek wydruku

hde

Cena brutto 3309.00 PLN

Posnet Thermal FV EJ

POSNET THERMAL FV EJ jest wersją najpopularniejszej w kraju drukarki fiskalnej, wyposażoną w moduł kopii elektronicznej paragonów, dedykowaną do placówek handlowych i usługowych o dużym natężeniu ruchu. Kopie paragonów archiwizowane są w niej na Informatycznym Nośniku Danych - standardowej karcie SD.

POSNET THERMAL FV EJ jest urządzeniem wielowalutowym z możliwością zaprogramowania dowolnej waluty w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (gotowa na eurofiskalizację). Zmiany waluty ewidencyjnej można dokonywać dowolną ilość razy (po raporcie dobowym). Drukarka umożliwia również w niefiskalnej części paragonu, informacyjny wydruk przelicznika wartości z waluty ewidencyjnej na inną.

Na uwagę zasługują również funkcja drukowania faktur VAT na rolce oryginału oraz Monitor transakcji umożliwiający integrację urządzenia z systemami wideomonitoringu sklepowego.

Drukarka dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych - jasnej i ciemnej.

fvej

Dane techniczneCena: 2877.00 PLN brutto

Posnet Thermal XL

Diament wśród drukarekPosnet Thermal XL to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych!

Urządzenie łączy w sobie nowoczesne funkcje, design, a także sprawdzone rozwiązania. Jest kontynuacją linii drukarek fiskalnych Thermal, które od prawie dwudziestu lat są obecne na rynku i cieszą się zaufaniem Klientów.

Posnet Thermal XL występuje w trzech wersjach konstrukcyjnych z wyświetlaczami: standardowym LCD (na chorągiewce), wolnostojącym LCD oraz wbudowanym w pokrywę drukarki OLED.

txl

Dane techniczneCena: 3098 PLN brutto

Posnet Thermal HD

Drukarka do zadań specjalnych
Posnet Thermal HD to zupełnie nowa jakość na rynku drukarek fiskalnych. Nowoczesne i unikatowe rozwiązania technologiczne zastosowane w tej konstrukcji czynią z drukarki Thermal HD idealne narzędzie do obsługi sprzedaży w punktach handlowych o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu.

thd

Dane techniczneCena: 3320.00 PLN brutto

Posnet Thermal A EJ / Apteczna /

POSNET THERMAL A EJ to apteczna wersja najpopularniejszej drukarki fiskalnej na rynku. Urządzenie wyposażone jest w Informatyczny Nośnik Danych (kopia elektroniczna) i jest gotowe na eurofiskalizację (wielowalutowość). Ponadto, drukarki Posnet dla aptek posiadają pełen zestaw formatek niefiskalnych, umożliwiających generowanie wszystkich operacji aptecznych, które spełnią nie tylko obecne, ale również przyszłe wymogi NFZ.

taej

Cena: 2875.00 PLN brutto

Novitus Bono E

Nowoczesna drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonu dedykowana do małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego, a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem tego stanowiska. Możliwości BONO E są ogromne - pomimo jej niewielkich gabarytów. Drukarka ta - zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów - realizuje zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych.

bonoe

Dane techniczneCena: 2699.00 brutto

Novitus Delio Prime E

DELIO PRIME E to najwyższej klasy, wyjątkowo szybka i funkcjonalna drukarka fiskalna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r. Cechy użytkowe drukarki (np. drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym, wielowalutowość), jej parametry oraz zastosowane nowoczesne, a zarazem sprawdzone rozwiązania, zapewniające wysoką niezawodność, plasują DELIO PRIME E pośród drukarek o najwyższym standardzie. Drukarka fiskalna DELIO PRIME E z powodzeniem może być stosowana na każdym stanowisku, na którym sprzedaż prowadzona jest z użyciem komputera.

pe

Dane techniczneCena: 2867.00 PLN brutto

 


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 693 73 73 83

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm Posnet, Novitus, Innova, Elzab, Aclas Polska będ±cych niekwestionowanymi liderami rynku fiskalnego w Polsce

Oferujemy rozwiązania zarówno dla supermarketów jak i dla małych i średnich sklepów oraz firm handlowo - usługowych

Sprzedajemy urządzenia tylko i wył±cznie fabrycznie NOWE, posiadaj±ce ważne homologacje, spełniające wszelkie surowe wymagania Ministerstwa Finansów.

Dysponujemy doskonałymi rozwiązaniami dla firm poszukujących urządzeń specjalistycznych